Lot siódmego księżyca.

Tłumaczenie: Marek Maciołek
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
7 (13 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Flight of the Seventh Moon.
83-7150-010-6
ezoteryka
Agagulik

Lot siódmego księżyca to fascynujący wgląd w irracjonalny wymiar psychiki kobiety, a jednocześnie niepowtarzalny zapis nowych, nie znanych dotąd doświadczeń autorki, która z pokorą, krok po kroku odkrywa i poznaje niezwykłe prawa natury.

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: http://www.sklep.zysk.com.pl/lot-siodmego-ksiezyca.html

Druga część biograficznej powieści autorki jest podobnie jak i pierwsza pełna indiańskiego szamanizmu. Były momenty, które mnie męczyły, bo właściwie niewiele z nich rozumiałam. Poplątane, przesycone idiańskim czary mary, wydawały mi się bez sensu. Były inne momenty, które niezwykle mocno do mnie przemawiały. Wydobywały głęboko ukrytą, pierwotną mądrość. Dawno zapomnianą, ale przecież wciąż żywą.

Były momenty w tej książce, które "trawiłam" bardzo powoli, wręcz z oporem. I były inne, które zaczarowywały mnie mocno, wciągały, kusiły.

W sumie ksiązka z pewnością jest interesująca, choć nie należy do łatwych lektur. I zanim zabiorę się za trzecią część (a mam zamiar), to potrzebuję na jakiś czas odpoczynku od tych indiańskicvh sztuczek, wizji i magii.

margola | 2016-03-14
Sasha | 2015-12-16