Piszę i czytam

Wydawnictwo: Siedmioróg

Piszę i czytam jest zbiorem ćwiczeń dla sześciolatków. Każde dziecko cechuje ciekawość poznawcza. Celem książki jest stymulowanie rozwoju dziecka poprzez rozbudzanie tej aktywności. Proponowane zadania rozwijają i doskonalą funkcje niezbędne podczas nauki czytania i pisania: sprawność manualną, spostrzegawczość, koordynację wzrokowo-ruchową, logiczne myślenie oraz zdolność koncentracji. Wykonując

Eveleen | 2011-07-05
Jowita Furman | 2011-08-14
Konkurs 25 książek za 25 słów - wyniki

Tydzień temu świętowaliśmy to, że na LC konto posiada 250 tys. użytkowników. Z tej okazji ogłosiliśmy konkurs, w którym wystarczyło napisać, za co lubicie nasz portal. Dziś prezentujemy zwycięskie prace.

Na półkach