Dzwoneczek

Wydawnictwo: Egmont Polska

Inne wydania

W Przystani Elfów trwają gorączkowe przygotowania do wyprawy na Ląd. Elfy czeka tam wielkie zadanie: muszą zamienić zimę na wiosnę! Nowa elfa Cynka Dzwoneczek marzy, by królowa Klarion pozwoliła jej wziąć udział w tej wyprawie. Niestety! Na Ląd mają polecieć tylko te elfy, które potrafią wywołać ciepły wiatr topiący śnieg, zebrać krople rosy i promienie słońca do cebrzyków, pomalować kwiaty, opiekować się pisklętami A Cynka potrafi tylko naprawiać dziurawe garnki. Może powinna nauczyć się czegoś innegoa Ale kto jej w tym pomożea

barburka1986 | 2014-12-12
Agacha | 2013-12-03