Rani i trzy skarby

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wróżki". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
wróżki, elfy, disney
BookJunkie

Rani, wodno utalentowana elfa, uwielbia deszcz. Kiedy jednak przyzywa do siebie wędrującą po niebie chmurkę deszczową, zaczynają się kłopoty. Pac, złośliwy duszek wodny, podstępem zmusza ją do opiekowania się całym stadem chmur! Przyrzeka Rani, że uwolni ją od tego obowiązku, jeśli ona odgadnie jego zagadkę. Musi odszukać trzy największe skarby Przystani Elfów. Okazuje się, że choć w Nibylandii jest ich wiele, zagadkę te nie tak łatwo rozwiązać.

źródło opisu: Egmont

źródło okładki: Egmont

ZwykłaMatka | 2014-05-28
Przeczytana: 28 maja 2014

Kolejna część serii o wróżkach Disneya, która czytałam córce i która polecam każdej małej dziewczynce! Rani i trzy skarby czytałam jako ostatnią i w porównaniu do pozostałych uważam ją za jedna z lepszych!W tej części Rani, czyli jedna z wróżek wodnych i jedyna wróżka bez skrzydeł, ma za zadanie opiekować się stadem chmur. Żeby mogła zakończyć swoje zadanie musi najpierw odgadnąć zagadkę poprzedniego pasterza chmur......Nie zdradzając sekretu zagadki mogę tylko powiedzieć, że razem z Rani dziewczynki uczą się prawdziwego znaczenia przyjaźni!!

Luna2401 | 2016-04-20
Przeczytana: 2012 rok