Organizacja i architektura systemu komputerowego. Projektowanie systemu a jego wydajność

Tłumaczenie: Jacek B. Szporko
Wydawnictwo: WNT
Computer organization and architecture : design for performance
8320428920
Jakub

Oto nowe wydanie – znacznie zmienione i rozszerzone – znakomitego podręcznika o budowie i działaniu nowoczesnych systemów komputerowych. William Stallings, specjalista w dziedzinie sieci komputerowych i architektury komputerów, kładzie w nim nacisk na projektowanie systemu pod kątem uzyskania największej wydajności.

źródło opisu: Okładka

źródło okładki: materiały wydawnictwa

Aleksander | 2011-05-26
Przeczytana: 04 grudnia 2002

Ciekawa książka, aczkolwiek wydanie, które wpadło mi w ręce było już trochę archaiczne biorąc pod uwagę technologiczne nowinki na tamten okres czasu. Niemniej jednak książka warta przeczytania dla ludzi interesujących się układami logicznymi i zasadami działania układów stosowanych w elektronice i komputerach.

Nana | 2015-02-17
Przeczytana: styczeń 2015