Wyzwanie czytelnicze LC

My First Christmas Storybook
83-85298-42-8
cudowne, boże, narodzenie
tajus

Dziecięce oczy błyszczą, wokół pachnie piernikami, wyczuwa się nastrój nadchodzących Świąt. Nasza książka "Cudowne Boże Narodzenie" z uroczymi opowiadaniami o Świętym Mikołaju i jego wesołych pomocnikach, skróci najmłodszym dłużący się czas oczekiwania. Dzięki pełnym uroku kolorowym ilustracjom, jak również dużym literom tekstu - "Cudowne Boże Narodzenie" to nie tylko świąteczne opowiadania, lecz doskonała lektura dla dzieci uczących się czytać.

źródło opisu: okładka

K8W | 2014-10-22
Na półkach: Książka, Przeczytane

ładne ilustracje, ciekawe opowieści, plus za zabawę w znajdowanie pajączków i biedronek na ilustracjach :)

neolenka | 2017-05-08
ZwykłaMatka | 2015-12-01