Żyć tajemnicą Kościoła

Wydawnictwo: Veni
83-908212-4-9
religia
Basja

Katechezy z III sesji Wspólnoty Miłości Ukrzyżowanej 'Jeśli ziarno nie obumrze, pozostanie samo' Katechezy zawarte w tej książce mogą pomóc odkryć niezmierną wartość Mistycznego Ciała Chrystusa. Mogą stanowić bezcenną pomoc dla tych, którym z różnych powodów trudno otworzyć się na jego tajemnicę. Ich szczególna wartość polega między innymi na tym, że nie tylko czerpią ze skarbca Tradycji i...

Katechezy zawarte w tej książce mogą pomóc odkryć niezmierną wartość Mistycznego Ciała Chrystusa. Mogą stanowić bezcenną pomoc dla tych, którym z różnych powodów trudno otworzyć się na jego tajemnicę. Ich szczególna wartość polega między innymi na tym, że nie tylko czerpią ze skarbca Tradycji i nauczania Magisterium, lecz także są świadectwem intensywnego doświadczenia przez ludzi świeckich Kościoła jako komunii.

źródło opisu: www.wmu.pl

źródło okładki: www.wmu.pl