Eden: It's an Endless World 15

Tłumaczenie: Zbigniew Kiersnowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Eden". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Eden: It's an Endless World 15
978-83-237-2419-3
manga, komiksy
komiksy
Lucyfer

Znakomita manga science fiction, która łączy treści sensacyjne ze społecznymi, politycznymi i filozoficznymi. Akcja tego odcinka dzieje się w XXII wieku na ziemi ogarniętej skutkami działania tajemniczego wirusa i nieustającą walką o władzę na skalę globalną. Eliah Ballard i Jonathan Feinemann usiłują ukryć Manę w łodzi podwodnej, gdzie nie dosięgną jej fale GPS. Czy uda się uratować...

Eliah Ballard i Jonathan Feinemann usiłują ukryć Manę w łodzi podwodnej, gdzie nie dosięgną jej fale GPS. Czy uda się uratować dziewczynę, w której ciele ukryta została mikrobomba?

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl