Oddajemy do Waszych rąk książeczkę z najpiękniejszymi wierszykami dla dzieci wybitnych polskich poetów. Znajdziecie tu takie rarytasy jak Lokomotywa, Rzepka, Okulary, Bambo, Słoń Trąbalski , Stefek Burczymucha czy Paweł i Gaweł .Wszystko to wzbogacone doskonałymi ilustracjami współpracujących z nami plastyków. Życzymy miłej lektury.

Kotkad | 2014-02-06
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Posiadam, 2014
Przeczytana: 05 lutego 2014

Książka powinna być oznaczona wielokrotnie przeczytana, nadal czytana i czytana na wyrywki.
Świetna książeczka do czytania dzieciom. Maluchy nie mają jeszcze tyle cierpliwości aby usiąść i słuchać bajki która ciągnie się przez kilkadziesiąt stron, natomiast krótkie i dobrze znane nam wiersze Tuwima, Fredry, Konopnickiej i innych potrafi zaciekawić, do tego kilka linijek na stronie i barwne ilustracje nie przedłużają monotonii jednej kartki. Dziecko kartkuje książkę ogląda obrazki a rodzic spokojnie nadąży czytać. Polecam

PerAmarti | 2014-06-29

Ta książka powinna stać na półce w każdym polskim domu, w którym są dzieci. I nie tylko stać, ale być też często z tej półki ściągana. Ta pozycja to zbiór pięknych wierszy dla dzieci. Umila niejeden wieczór mnie i mojej córeczce. Gorąco polecam!

Agnieszka | 2015-11-21
Ruda Mała | 2015-05-31