Naklejanki - Moje pierwsze naklejanki /Naklejanki

Wydawnictwo: Promocja

Ta książeczka z nalepkami zabierze dziecko w kolorową podróż po świecie codziennych zajęć i wakacyjnych przygód. Razem z nią mały podróżnik odwiedzi zwierzęta w zoo, pojedzie nad morze, wstąpi do cukierni i dotrze do wielu innych znanych i nieznanych sobie miejsc. Dziecko, przyklejając obrazki tak, aby odpowiadały właściwym nazwom, przyswoi sobie nowe wyrazy, a inne utrwali w ten sposób przygotuje się do nauki czytania. Moje pierwsze naklejanki sprawią, że dziecko nauczy się prawidłowo kojarzyć, rozwinie zdolności manualne i wyobraźnię plastyczną, a ponadto z radością będzie uczyć się i poznawać świat. Na każdej stronie znajduje się rysunek, który dziecko może pokolorować, oraz cztery podpisane przedmioty, wybrane z najbliższego otoczenia dziecka, a także miejsc, które zna z letnich wyjazdów. zadanie malucha polega na przyjrzeniu się tym przedmiotom, a następnie na wyszukaniu na karcie z naklejkami odpowiedniego obrazka i naklejenie go we właściwym miejscu. Rok wydania: 2008,