Głowa i neuroanatomia PROMETEUSZ Atlas Anatomii Człowieka

Książka jest przypisana do serii/cyklu "PROMETEUSZ - Atlas anatomii człowieka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: MedPharm Polska
PROMETHEUS Atlas of Anatomy vol. III Head and Neuroanatomy
978-83-60466-62-9
medycyna, anatomia
surven

Tom III - Głowa i układ nerwowy - łączy zwięzłe opisy z perfekcyjnymi ilustracjami, świetnie zorganizowany, krok po kroku prowadzi Czytelnika przez anatomię głowy, od kości czaszki, przez więzadła i przyczepy mięśni, nerwy czaszkowe, anatomię topograficzną, po narządy zmysłów. Wszechstronne omówienie wyodrębnionych struktur neuroanatomicznych ułatwia ich identyfikację w ramach większego systemu czynnościowego.

Wyd. polskie pod red. R. Aleksandrowicza, B. Ciszka, A. Kędzi i T. Zyssa

źródło opisu: www.medpharm.pl