Mój XXL komputer do gier

Wydawnictwo: Mikom
83-7279-019-1
komputer, gry, Internet, podzespoły, serwis
Casthaluth

Książka jest wędrówką po zakamarkach technologii komputerowej i uczy, jak przygotować, unowocześnić i zwiększyć wydajność komputera, po to, by móc korzystać nawet z najbardziej zaawansowanych gier. Autor udziela wielu wskazówek dotyczących zakupu podzespołów do rozbudowy komputera i uzupełnienia oprogramowania zgodnie z potrzebami nowoczesnych gier komputerowych. - Plusy i minusy grafiki 3D,...

- Plusy i minusy grafiki 3D, dźwięku pozycjonowanego i DirectX
- Wskazówki dotyczące wyboru karty graficznej 3D, procesora i innych podzespołów
- Rozbudowa i unowocześnianie sprzętu pod kątem gier
- Dostrajanie komputera dla zapewnienia najwyższej wydajności
- Jak za pomocą Internetu dołączyć do grona graczy sieciowych
- Budowanie własnej sieci lokalnej i rozgrywanie w niej batalii

źródło opisu: okładka

źródło okładki: skan