Wiedźmin
komiksy
bythewoods

Komiks "Ostatnie życzenie" powstał jako autoryzowana adaptacja opowiadania Andrzeja Sapkowskiego.

źródło opisu: okładka

Mateusz Cioch | 2015-12-12

Czytałem w czytelni oddziału dziecięcego Biblioteki Miejskiej w Augustowie. Cieszyłem się bardzo, że udało mi się znaleźć opowieść o innej przygodzie Geralta z Rivii, poza znaną już na pamięć "Granicą możliwości". No i Yennefer w pełnej krasie...

Bookmaker | 2016-03-24
Przeczytana: 03 października 2011

Podobała mi się, jak wszystkie książki o Geralcie z Rivii, liczyłem na coś więcej ale i tak polecam.

_moinka_ | 2015-03-18
Na półkach: Przeczytane, E-booki, 2015
Przeczytana: 18 marca 2015

opowiadania są nie w moim guście, ale Wiedźmina czytało mi się przyjemnie. Powiem nawet, że w sumie takie krótsze wątki zachęcają do sięgnięcia po sagę, żeby poznać więcej szczegółów

Shanden | 2011-12-24
Przeczytana: 24 grudnia 2011

Czytało się szybko i przyjemnie. Jak dla mnie trochę za szybko, więcej by się zdało ;).

Milena0215 | 2016-07-10
Przeczytana: 2009 rok

Każda książka Sapkowskiego jest tak samo dobra, polecam miłośnikom fantasy.

neldaModkrywa | 2017-08-24
Przeczytana: 24 sierpnia 2017

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Zacznę od tego, że to do tej pory najlepsza część z wiedźminowskich komiksów. Ale jest dużo 'ale'!
Na początku jest jakiś niezrozumiały time skip. Nagle Gerlatowi towarzyszy Jaskier, który pod koniec poprzedniej części, gdy Geralt wyruszał w dalszą podróż, wyraźnie odszedł od niego, a teraz jakby nigdy nic łowią sobie razem ryby. A gdy już jestem przy Jaskierze - matko jedyna, co to jest za postać! Może w książkach jest jakoś lepiej przedstawiony, ale tutaj — przecież to zwyczajna kula u nogi dla Geralta, w dodatku nie zbyt rozgarnięta. Przecież to przez niego wpakowali się w takie kłopoty, chociaż Geralt go ostrzegał. Swoją drogą Wiedźmin też nie lepszy, skoro wziął sobie kogoś takiego za towarzysza.

Muszę też znowu wspomnieć o rysunkach, które w tym zeszycie były koszmarne, a już scena w łaźni przeszła wszystko inne. Nie dość, że sama w sobie (dialogi i ogóle cała akcja) była żenująca, to postaci były tak źle narysowane, wręcz karykaturalnie.

Mimo to, ten tom naprawdę dobrze...

R3al3s | 2016-03-30
Przeczytana: 2015 rok

Według mnie książka bardzo ciekawa na początku, po rozdziale ,,Mniejsze zło'' zaczęła mnie trochę już nudzić :P

Klub_Książki_i_Piwa | 2018-04-19
Przeczytana: 19 kwietnia 2018

Klub Książki i Piwa ocenia książke na 10 strzyg na 10 ze względu na świetne opowiadania.

Tarwen | 2011-08-25

Obie części opowiadań są śmiechowe i warte uwagi ;)

Księgoteka | 2015-07-02