Wiedźmin
komiksy
bythewoods

Komiks "Ostatnie życzenie" powstał jako autoryzowana adaptacja opowiadania Andrzeja Sapkowskiego.

źródło opisu: okładka

Mateusz Cioch | 2015-12-12

Czytałem w czytelni oddziału dziecięcego Biblioteki Miejskiej w Augustowie. Cieszyłem się bardzo, że udało mi się znaleźć opowieść o innej przygodzie Geralta z Rivii, poza znaną już na pamięć "Granicą możliwości". No i Yennefer w pełnej krasie...

Bookmaker | 2016-03-24
Przeczytana: 03 października 2011

Podobała mi się, jak wszystkie książki o Geralcie z Rivii, liczyłem na coś więcej ale i tak polecam.

_moinka_ | 2015-03-18
Na półkach: 2015, E-booki, Przeczytane
Przeczytana: 18 marca 2015

opowiadania są nie w moim guście, ale Wiedźmina czytało mi się przyjemnie. Powiem nawet, że w sumie takie krótsze wątki zachęcają do sięgnięcia po sagę, żeby poznać więcej szczegółów

Shanden | 2011-12-24
Przeczytana: 24 grudnia 2011

Czytało się szybko i przyjemnie. Jak dla mnie trochę za szybko, więcej by się zdało ;).

R3al3s | 2016-03-30
Przeczytana: 2015 rok

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Według mnie książka bardzo ciekawa na początku, po rozdziale ,,Mniejsze zło'' zaczęła mnie trochę już nudzić :P

Milena0215 | 2016-07-10
Przeczytana: 2009 rok

Każda książka Sapkowskiego jest tak samo dobra, polecam miłośnikom fantasy.

Tarwen | 2011-08-25

Obie części opowiadań są śmiechowe i warte uwagi ;)

Księgoteka | 2015-07-02
Gustaw | 2016-11-15
Przeczytana: 15 listopada 2016

Daje o jedną gwiazdkę więcej niż zwykle gdyż nie mogę ocenić książki w pełni, ponieważ przeczytałem ja, już po ukończeniu cyklu gier o wiedźminie. Co sprawia że moje wyobrażenie postaci książkowych jest odbiciem postaci które stworzyło C.D.P Red. Oczywiście fabuła i wszystko inne uważam za wybitne.

mysza | 2014-08-04

powiem tak: nie zachwyciła mnie. pomysł fajny, ciekawy, ale nie porwał mnie. źle mi się czytało ze względu na język chociaż wiem, że to on jest głównie istotą książki.