Odrobina szaleństwa

Tłumaczenie: Joanna Świtalska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Desire". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
A Wilder Name
Harlequin Desire, romans, miłość
ek_ek

Nina jest bardzo obiecującą śpiewaczką operową. Luke - znanym i szalenie popularnym piosenkarzem rockowym. Każde z nich ma swój świat i odmienny styl życia. Czy zdołają się porozumieć? Czy ich miłość pokona przeszkody?

źródło opisu: Harlequin, 1992

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Katarzyna Busłowska | 2014-11-29
Przeczytana: 29 listopada 2014

Osobiście nie uważam, żeby wszystkie Harlequiny były słabą literaturą. Niektóre są naprawdę niezłe, ale ten akurat nie. To była powieść ogólnie o niczym.

Nina jest nadętą, irytującą snobką. Mogę zakładać, że Luke poleciał na nią tylko dlatego, że jest ładna. W końcu faceci to wzrokowcy.

Jeżeli chodzi o Luke'a, to taka z niego gwiazda rocka jak za przeproszeniem ze mnie. Prawdziwy rock'n'roll to nie paparazzi na każdym kroku, występy w telewizji dwa razy w tygodniu i masa wywiadów dla plotkarskich pisemek. Tacy wykonawcy tracą wiarygodność. Choć Luke raz powiedział nawet w miarę mądrą rzecz: "muzyka rockowa jest jedną z ważniejszych form sztuki dwudziestego wieku. Potrafi obalać bariery językowe i narodowościowe. Przemawia do całego świata w taki sposób, w jaki żaden inny rodzaj muzyki dotychczas tego nie robił."

Joanna | 2016-02-12
liaguszka | 2015-04-19