Depresja - dlaczego?

Okładka książki Depresja - dlaczego? Jean Vanier
Okładka książki Depresja - dlaczego?
Jean Vanier Wydawnictwo: Kos nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Dépression
Kos
2001-01-01
2001-01-01
83-86757-04-3
Zofia Piątkowska
psychologia depresja

Wszystko co napisał J.Vanier bardzo lubię.
O depresji czytałam wiele lat temu i bardzo mi pomogła.
Wczoraj skończyłam "Zranione ciała". Nie ma tej książki w LC i ja nie potrafię jej dodać a jest wartościową pozycją. Taką ucztą duchową,wszak zranione ciało ma Jezus ale i ja! Polecam!
P.S.
Na uwagę zasługują "Arki" założone przez J.Vaniera.
Mieszkać i żyć z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie nie jest łatwo.

Wszystko co napisał J.Vanier bardzo lubię.
O depresji czytałam wiele lat temu i bardzo mi pomogła.
P.S.
Na uwagę zasługują "Arki" założone przez J.Vaniera.
Mieszkać i żyć z osobami...

Nie zalazłam w tej książce nic nowego, to co w tym temacie wiedziałam to tu przeczytałam. Ksiązka na pewno dobra dla osób które dopiero zapoznają sie z tematem. Jest napisana prostym, zrozumiałym językiem.

• Choroba, niepelnosprawnosc
  • ANTYKWARIAT
  • +
  • Takie sobie...
  • Poradniki

Dodaj cytat z książki Depresja - dlaczego?