Jak pan alfabet do przedszkola maszerował /Komiks

Wydawnictwo: Astrum
alfabet, nauka, litery
komiksy

Dla ciekawych świata, lubiących zdobywać nowe umiejętności i kochających przygody maluchów Wydawnictwo ASTRUM przygotowało KOMIKS nawiązujący do najlepszych tradycji polskiej szkoły tego gatunku literackiego. Autor Lech Tkaczyk zgodnie ze sprawdzoną zasadą nauka poprzez zabawę , w nowatorski i ciekawy sposób zaznajamia dzieci z alfabetem. Niebywałe walory edukacyjne niniejszego utworu sprawią, że Twoja pociecha w zaskakującym tempie zapamięta literki, a w konsekwencji szybciej nauczy się czytać i pisać. Jak Pan Alfabet do przedszkola maszerował rozbudzi wyobraźnię Twojego malucha. Aby uatrakcyjnić pracę z dzieckiem, możesz skorzystać z płyty CD, zawierającej słuchowisko słowno-muzyczne będące wiernym odwzorowaniem treści bajki. Dodatkowym atutem komiksu są pięknie ilustrowane wierszowane zagadki, które z pewnością spodobają się Twojemu młodemu odkrywcy. zrób frajdę swojemu dziecku! Przeczytaj mu tę bajeczkę i zaśpiewaj wraz z nim piosenkę o alfabecie! Okładka: miękka,

źródło opisu: Astrum, 2009

źródło okładki: www.astrum.wro.pl