Sekrety toskańskiej nocy

Wydawnictwo: Harlequin
Secrets of the Night
romans, harlequin
Julita

Nell wynajęła dom w Toskanii, by w samotności odzyskać spokój i ukryć się przed światem. Jednak nie może uwolnić się od towarzystwa dziwnego mężczyzny, któremu przypadkowo udziela pomocy po drodze...

źródło opisu: Harlequin, 2002

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Julita | 2011-05-06
Na półkach: 2011, Posiadam, Przeczytane
Przeczytana: 05 maja 2011

"Sekrety toskańskiej nocy" to pierwszy harlequin w moim życiu, jakiego przeczytałam. Jakie są moje odczucia po? Bynajmniej nie pozytywne. Mogę powiedzieć, że mierne.
Po pierwsze, paskudna okładka, która jest dla mnie ważna, kiedy czytam dany utwór. Wystarczyło trochę kreatywności, ale nie.
Po drugie, tytuł, co to w ogóle za tytuł? Bo 'on' odkrył sekret 'jej' nocy, o losie, co za żal. Nie podoba mi się.
Po trzecie, przewidywalna fabuła. Doskonale wiedziałam co się w końcu wydarzy, ale taki już chyba dramat romansów...
Po czwarte, nienawidzę głównej bohaterki.
Jedynym wielkim plusem, za którego ta książka dostała 2 gwiazdki był Zack. Świetnie wykreowana postać, jak na "coś takiego". Uwielbiam jego ironię i ten uśmieszek.
I to by było chyba wszystko, co chciałam powiedzieć.

Ineska | 2011-07-29
Na półkach: 2011, Przeczytane
Przeczytana: 29 lipca 2011

Ha ha! Co za dzieło. Mwię to zupełnie bez sarkazmu. Nell to najgłupsza osoba o jakiej zdarzyło mi się czytać. Cała a książka to jakiś chory żart. Mam nadzieję, że autorka nic więcej nie napisze. Potrzebny jest ktoś kto by rozwiał jej złudzenia. No cóż.

jayma21nalim | 2015-03-06
Przeczytana: 06 marca 2015