Nasze imiona

83-7311-445-9
imiona, etymologia
poradniki
Marek

Obszerne wprowadzenie zawierające informacje o estetyce i popularności imion, wartościach z nimi zwiazanych i wzorcach osobowych, o znaczeniu tradycji rodzinnej i modzie imienniczej. W słowniku znajdziemy pochodzenie i etymologię imion, odmianę, formy w jezykach obcych, zdrobnienia, daty imienin. Ponadto aneks, a w nim 250 najpopularniejszych imion w Polsce, najpopularniejsze imiona nadawane w latach 1996 - 2000, kalendarium imieninowe.

Olusia | 2015-11-19
Przeczytana: 24 lipca 2013

Wybór imienia to ważna sprawa :) Pozycja oferuje szeroki ich wybór wraz z rankingiem najpopularniejszych w poprzednich latach.

aklime | 2011-04-17
Przeczytana: listopad 2010

Ładne wydanie i opisy imion dość interesujące, jednak sama ilość i wybór opisywanego materiału niezbyt imponuje.

Mariusz | 2016-03-09
książek: 1997