365 sposobów na codzienne motywowanie i nagradzanie pracowników

Tłumaczenie: Weronika Leonarczyk
Książka jest przypisana do serii/cyklu "BIZNESOWE PORADNIKI". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wolters Kluwer
365 Ways to Motivate and Reward Your Employees Every Day - With Little or No Money
978-83-7526-722-8
motywowanie
biznes, finanse
Jakub

Zaprezentowane tu proste, a zarazem skuteczne i innowacyjne rozwiązania oraz zaskakujące czasem, niekonwencjonalne metody są niezawodnym sposobem na zbudowanie organizacji, w której ludzie kochają pracować i lubią przebywać. Pomogą ci sprawić, by twoja firma stała się takim miejscem i osiągnęła cenne korzyści, do których należą: * Odbudowane morale pracowników, poczucia sensu własnej pracy...

* Odbudowane morale pracowników, poczucia sensu własnej pracy i zadowolenia z niej.
* Poprawa wyników zawodowych - jakości pracy i osobistych osiągnięć.
* Lepsza praca zespołowa, większe zaufanie ludzi do siebie nawzajem i do firmy.
* Zwiększony poziom energii i odporności na stres u pracowników.
* Poprawa równowagi między życiem zawodowym a osobistym.
* Wzmożona kreatywność pracowników, entuzjazm i zaangażowanie.
* Poprawa jakości obsługi klientów oraz wykonywania usług.
* Zmniejszona absencja, wypalenie zawodowe i rotacja załogi.
* Większa wydajność i sprawniejsza organizacja pracy.

Ten ciekawy poradnik, pełen barwnych, wziętych z życia i sprawdzonych w praktyce przykładów skutecznych działań motywujących będzie cenną pomocą dla menedżerów różnych szczebli w poprawie wyników poszczególnych działów i całej firmy oraz źródłem inspiracji dla specjalistów zarządzania personelem.

źródło opisu: http://bonito.pl/k-431106-365-sposobow-na-codzienn...(?)

źródło okładki: http://bonito.pl/k-431106-365-sposobow-na-codzienn...»

Karolina | 2013-02-17
Na półkach: Poradniki, Przeczytane
Przeczytana: 17 lutego 2013

Książka opowiada o motywowaniu pracowników z perspektywy menedżera. Nie jest jednak poświęcona motywowaniu różnych typów osobowości, raczej "strategicznemu" motywowaniu, a więc budowaniu motywacyjnego środowiska w firmie. Na pewno książka posiada bardzo wiele przykładów, które jednak sprawiają wrażenie rzucanych jak z rękawa. Brakuje przykładów z życia zawodowego autorki (nie licząc jednego na samym początku książki). Trochę szkoda.

Jak zwykle bywa z taką literaturą, jest raczej wstępem do własnych przemyśleń niż skarbnicą wiedzy.

Małgosia | 2016-01-05
Komaga | 2012-02-06