Java. Tworzenie aplikacji sieciowych za pomocą Springa, Hibernate i Eclipse

Wydawnictwo: Helion
Agile Java Development with Spring, Hibernate and Eclipse
978-83-246-0682-5
Tobiasz

Chciałbyś tworzyć rozbudowane aplikacje w języku Java szybciej i w prostszy sposób? Liczne narzędzia i technologie budowania programów w Javie często ułatwiają wykonywanie niektórych zadań, ale jednocześnie niepotrzebnie komplikują i wydłużają proces powstawania gotowych produktów. Jak dobrać odpowiednie techniki i zastosować metodologię, która usprawni i przyspieszy pracę? Niektórzy już to wiedzą -- Ty też możesz skorzystać z ich doświadczeń!

"Java. Tworzenie aplikacji sieciowych za pomocą Spring, Hibernate i Eclipse" to praktyczny poradnik opisujący wydajną i sprawdzoną metodologię szybkiego pisania oprogramowania w języku Java. Dzięki tej książce poznasz techniki programowania ekstremalnego oraz metodologii Agile i nauczysz się stosować je podczas pracy nad programami. Dowiesz się, jak zaprojektować aplikację, przygotować środowisko i korzystać z wiersza poleceń oraz proponowanego zestawu narzędzi -- platformy Spring, mechanizmu odwzorowań Hibernate i IDE Eclipse -- co pozwoli Ci w prosty sposób użyć zaawansowanych rozwiązań.

źródło opisu: helion.pl

źródło okładki: google.pl