Soul Saga 3/3

Tłumaczenie: Andrzej Papliński
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Soul Saga". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Soul Saga, issues 5-6
soul saga, fantasy, komiks
komiksy
Kamilos

Znajdująca się na pograniczu światów SF i fantasy historia o dzielnym paladynie służącym w armii królestwa Dominium. Aries O'Bann - wychowywany w rodzinie zastępczej sierota - po zaciągnięciu się do wojska, swym męstwem i czynami zyskał sobie sławę bohatera Dominium. Staje na froncie, biorąc udział w agresji na terytorium dzikich, zagrażających jego krajowi Khanów. W tym samym jednak czasie potężne moce, o których istnieniu nie ma pojęcia zaczynają kłębić się nad Dominium, którego rządów do tej pory nie śmiał kwestionować. Dowiadujemy się też o tajemniczej klindze duszy, której los nierozerwalnie połączony jest z losami całego świata.

źródło opisu: Axel Springer, 2004

Wiktor Bogacki | 2016-05-01