Dobry Komiks 5/2004: Street Fighter 2

Tłumaczenie: Krzysztof Papliński
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dobry komiks, Street Fighter". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Street Fighter 3-4
komiksy
MistrzSeller

W drugim zeszycie poznajemy więcej szczegółów z przeszłości Guile'a, dochodzi także do konfrontacji dwóch długowłosych wojowników, a przy okazji poznajemy też wydarzenie, które na zawsze zaryło się w pamięć Sagata.

źródło opisu: http://wrak.pl/index.php3?strona=tytuly1&t=0732

źródło okładki: http://wrak.pl/index.php3?strona=tytuly1&t=0732

Wkp | 2016-04-07
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Komiksy

KEN TAKI DOBRY W WALCE

Drugi zeszyt komiksowego Street Fightera to nieco więcej fabuły i nieco więcej też łubudubu. Sensu nie przybywa, ale cóż, kto w tym szukałby sensu?

Ryu dręczą mroczne sny. Nie jest świadomy, że to ukrywana przed nim cząstka daje o sobie znać, o czym doskonale wie nie kto inny, jak morderca jego mistrza i owego mistrza brat, Akuma. Tymczasem Vega podrzuca lokalizator ukochanej Kena i w ostatecznym rozrachunku przypuszcza na nią atak. A jednocześnie do Japonii tropem Ryu przybywają Guile i Chun Li, co nie uchodzi uwagi Bisona. Sytuacja komplikuje się dodatkowo wraz z powrotem Charlie’ego…

Brzmi skomplikowanie? Tyle akcji, tyle treści na zaledwie kilkunastu stronach (bo nie cały zeszyt streszczam przecież powyżej), a jednak wszystko to proste jest jak drut. Nikt się w tymi nie zgubi, nikt nie zabłądzi. Kiedy seria „Dobry Komiks” zaczęła tym tytułem, niezbyt miałem ochotę po niego sięgać, a kiedy jednak kupiłem (bo po braku, jaki zaatakował kioskowe półki po...

OskarM | 2016-08-03
Aizen | 2016-08-01