Święta Faustyna. Od śmierci do chwały ołtarzy

Wydawnictwo: Prodoks
83-920515-0-5
religia
Agnieszka

Kult Miłosierdzia Bożego który otrzymała ludzkość w XX w za pośrednictwem Świętej Siostry Faustyny jest ogromną, aż trudną do ogarnięcia łaską. Książka księdza Orchowskiego przytaczając wiele cytatów siostry Faustyny zaczerpniętych z Dzienniczka przybliża nam tę wielką łaskę i uczy jak z niej skorzystać. Pokazuje również poprzez przedstawienie opisu kilkudziesięciu cudów , które wydarzyły się tu w Polsce i teraz w kilku ostatnich latach że z łask miłosierdzia może korzystać każdy bez względu na to w jak beznadziejnej sytuacji się znajduje i jak grzeszne prowadził życie. Pan Bóg kocha nas bezwarunkowo i czeka abyśmy Mu zaufali.

źródło opisu: http://prodoks.pl.yellowpages.pl/p17246.html

źródło okładki: http://prodoks.pl.yellowpages.pl/p17246.html