Nowa Zelandia. Podróże marzeń

Tłumaczenie: Jolanta Kubiak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Podróże marzeń (czerwona)". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Mediaprofit
Insight Guides - New Zealand
przewodnik, Nowa Zelandia
kamk

"Podróże marzeń" to przewodniki, które zabiorą Cię w niezwykłą podróż po najciekawszych miejscach świata.

Karo | 2014-10-10
Przeczytana: 09 października 2014

Piękne krajobrazy na fotografiach, dość kompaktowo i w przystępny sposób opisany kraj, jego historia, kultura, społeczeństwo. Nie wiem, na ile aktualne zawiera informacje, ale odskoczyć od codzienności i pomarzyć pozwala.

chawa | 2017-04-02
Przeczytana: 02 kwietnia 2017

Zwykły przewodnik, ale zainteresował mnie ze względu na tematykę. Nowa Zelandia to dla mnie jednak odległy i dość egzotyczny kraj:)

ArtZ72 | 2016-12-02
Nebulka | 2016-03-21