Standaryzacja procesów zarządzania personelem

Wydawnictwo: Oficyna Ekonomiczna
biznes, finanse

Głównym celem publikacji jest pokazanie, jak bardzo funkcja personalna ewoluuje i jak zmieniają się wymagania wobec kadrowców, którzy do niedawna zajmowali się właściwie tylko administracją, rekrutacją i ocenami, obecnie zaś mają coraz większy wpływ na procesy zarządzania przedsiębiorstwem. Jej celem jest również określenie tych tendencji, które w najbliższym czasie mogą decydować o być albo nie być wielu pracowników i menedżerów kadr.