Rachunek zysków i strat

Wydawnictwo: Osrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr
biznes, finanse

Wyjątkowo szczegółowy i przystępny instruktaż sporządzenia rzis w układzie kalkulacyjnym i porównawczym. Każdy segment rachunku opracowany w układzie: przychody/koszty, układ ewidencyjny, zasady prezentacji oraz przykłady ułatwiające zastosowanie wiedzy. Treść rozdziałów:Konstrukcja rzis,Przychody z podstawowej działalności w układzie porównawczym i kalkulacyjnym,Klasyfikacja, kalkulacja i ewidencja kosztów związanych z działalnością podstawową,Ustalanie wyniku na sprzedaży,Przychody i