Kim jesteś?

Tłumaczenie: Włodzimierz Szrajer
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Przygody i Tajemnice". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller
Who are you?
powieść,
hunter

Gdy policyjni detektywi powiadamiają Kristi Evans i jej rodziców, że niejaki Douglas Merson został postrzelony w swoim domu, informacja ta nic im nie mówi. Ale są zaskoczeni, że pan Merson od wielu lat zbierał w tajemnicy materiały na temat Kristi. Teraz ona chce odkryć, kim jest ów człowiek i dlaczego wtargnął w jej życie. Kiedy odwiedza pana Mersona w szpitalu, ten chce jej pomóc w...

Teraz ona chce odkryć, kim jest ów człowiek i dlaczego wtargnął w jej życie. Kiedy odwiedza pana Mersona w szpitalu, ten chce jej pomóc w spełnieniu marzenia, jakim są studia na wydziale sztuk pięknych. Rodzice Kristi nigdy nie rozumieli jej zamiłowania do sztuki i chcą, żeby zdobyła jakiś praktyczny zawód.

Jak bardzo ta propozycja człowieka, który wydaje się księciem z bajki, wpłynie na jej stosunki z rodzicami? I czy ta oferta naprawdę jest bezinteresowna?

źródło opisu: C&T

Kinga | 2013-01-10
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 10 stycznia 2013

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Odjęłam te dwa punkty za:
skierowanie akcji na bardziej 'nudne' tory. Bardziej interesowały mnie inne rzeczy.
za to, że akcja kończy się w dziwnym momencie... Nie wiadomo, czy wreszcie ten facet, co ją śledził, jest jej dziadkiem czy nie.

Dodałabym do ulubionych, ale za te dwie przeczyny nie zrobię tego xd

kamyk97 | 2012-01-10

Fajna aczkolwiek nie zachwycająca.

anthro77 | 2011-07-25

bardzo wciągająca książka!