Orzecznictwo rentowe. ze szcególnym uwzględnieniem psychiatrii

Wydawnictwo: Wydawnictwo Krakowskie
8388203274
biznes, finanse

Niniejsza książka jest pierwszym w Polsce opracowaniem monograficznym, poświęconym problemom rentowego orzecznictwa lekarskiego. Autor dzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem orzeczniczym, omawiając ogólne i szczegółowe zasady, dla których możliwe jest przyjęcie określonego stanowiska orzeczniczego. Wiele miejsca poświęca zwłaszcza zagadnieniom związanym z orzekaniem w zakresie psychiatrii. Książka zawiera bogate dane kazuistyczne, obrazujące poruszane w niej problemy. Przeprowadzona analiza orzecznictwa stanowi ciekawy i praktycznie bardzo przydatny materiał naukowy. Może być on wykorzystywany przy szkoleniu i praktyce orzeczniczej, zarówno przez biegłych lekarzy, sędziów orzekających w zakresie spraw z ubezpieczenia społecznego, jak również przez występujących w tych sprawach pełnomocników. Okładka: miękka, Rok wydania: 2005,

Frogiś | 2016-09-07
Przeczytana: październik 2016