Świat polskiej przyrody

Wydawnictwo: Videograf II
83-7183-420-9
Beata

Jest to przewodnik po najcenniejszych skarbach naszego kraju. Mamy w naszej przyrodzie perły takie jak Pieniny - góry w miniaturze, o bajecznie bogatym życiu i bagna w dolinie Biebrzy - ostoję łosia, wilka i rojów ptactwa. Mamy klejnot jedyny w swoim rodzaju - Puszczę Białowieską. Ten ostatni naturalny nizinny las Europy ściąga pielgrzymki badaczy - przyrodników z całego świata. Autorzy tego albumu przypominają nam stan różnych środowisk przyrodniczych: wód, łąk i pól, lasów, gór.

Beata | 2010-12-06
egow | 2016-08-23