Kontrakt małżeński

Tłumaczenie: Krystyna Koziorowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Super Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
6 (15 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
The Marriage Contract
832380138X
Dorota_1988

Jeff Dylan nie kochał syna. Zawsze nim manipulował za życia; to samo postanowił uczynić zza grobu. Sporządził testament, na mocy którego Nick miał otrzymać cały majątek tylko pod warunkiem, że zakocha się i ożeni przed upływem najbliższych dwunastu miesięcy. Małżeństwo miało trwać co najmniej rok. Nick nie znał żadnej kobiety, którą pragnąłby poślubić. Czas jednak naglił. Clair Atheton wróciła do rodzinnego miasteczka dopiero po śmierci Jeffa Dylana. Ten człowiek wyrządził niegdyś wielką krzywdę jej rodzinie. A teraz jego syn proponuje jej małżeństwo. Nienawidziła Dylanów, ale Nick posiadał coś, na czym najbardziej jej zależało; był właścicielem rodzinnego domu Athertonów. Obiecał zwrócić posiadłość, jeśli ona zgodzi się na rok zostać jego żoną. Podjęła zatem decyzję. Nie przewidziała tylko jednego: że spłonie, nim przebrzmią słowa małżeńskiej przysięgi...

źródło opisu: Arlekin - Wydaw. Harlequin Enterprises, 2002.

Iwona | 2013-10-14
Przeczytana: 14 października 2013

Nic specjalnego. Przeciętni bohaterowie, nieporozumienia z błahych powodów, brak emocji. Czyta się szybko i szybko zapomina, to książka po którą można sięgnąć "z braku laku...". Chociaż do najgorszych też nie należy..:)

Dorota | 2013-10-29
Przeczytana: 29 października 2013

Lekka, szybka w czytaniu, bez większych problemów życiowych.

książek: 1902
izomorfia3 | 2014-06-15