9788375562033
biznes, finanse

Głównym celem niniejszej publikacji jest przedstawienie podstawowych zagadnień dotyczących współczesnych rynków finansowych (w dużej mierze całkowicie umiędzynarodowionych i dlatego też nazywanych często globalnymi). Książkę podzielono na trzy zasadnicze części - "Rynki finansowe a wzrost gospodarczy", "Architektura finansowa we współczesnej gospodarce światowej" oraz "Funkcjonowanie rynków finansowych w okresie współczesnego kryzysu". Wyjście z tego kryzysu jest niezbędne i możliwe. Warto jednakże zapoznać się z jego istotą by potem formułować odpowiednie wskazówki dla polityków gospodarczych różnego szczebla.

michalsokolowski | 2012-10-12
Chaoticreader | 2016-04-11