Przyciąganie bogactwa. Życie w pełnej harmonii ze światem

Tłumaczenie: Jakub Góralczyk
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Książki Klasy Business". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Helion
Harmonic Wealth: The Secret of Attracting the Life You Want
978-83-246-2324-2
biznes, finanse
Agnieszka

Pierwsza książka, w której widać różnicę pomiędzy wiedzą a działaniem. Pokazuje ona jasno, że kreatywne myśli zależą od kreatywnego działania. Ta mistyczna, a jednocześnie praktyczna książka pokazuje, jak samemu stworzyć własny model sukcesu. Czy jesteś gotów? dr Joe Vitale, autor Klucza do sekretu oraz Prawa przyciągania Przyciąganie bogactwa pełne jest fascynujących pomysłów i idei. To...

dr Joe Vitale, autor Klucza do sekretu oraz Prawa przyciągania

Przyciąganie bogactwa pełne jest fascynujących pomysłów i idei. To książka przemawiająca do czytelnika, ucząca, jak dążyć do obfitości i bogactwa w życiu. Pokaże Ci, jak filozofia Jamesa Raya — 3 po 3 — pomaga osiągnąć to, o czym zawsze marzyłeś.
Scott Martineau, autor bestsellera Prawdziwa moc tkwi w Tobie!

Sekret realizacji wielkich marzeń

Jeśli nadal tkwisz w przeświadczeniu, że życie jest śmiertelną chorobą przenoszoną drogą płciową, z rzadka urozmaicaną jakimś optymistycznym przebłyskiem, nadszedł czas, by wreszcie odrzucić ten destrukcyjny model myślenia! Przecież żyjesz w najbardziej ekscytującym momencie historii naszego świata! Możliwości, jakie stoją przed Tobą, są nieograniczone. Koniec z waleniem głową w mur. Zobacz, jak wykorzystać swoje szanse i na zawsze odmienić własne życie.
Ta praktyczna, zorientowana na wyniki książka sprawi, że odrzucisz tłamszące Cię ograniczenia i nauczysz się osiągać wszystko, czego pragniesz. Jej treść jest rezultatem ponad dwudziestu lat badań i ćwiczeń praktycznych. Opiera się na starożytnej wiedzy, najnowszych badaniach z zakresu fizyki kwantowej i innych nauk, a przede wszystkim na latach doświadczenia z pierwszej ręki. Poznaj sekrety przyciągania tego, co dotąd wydawało Ci się nieosiągalne. Zyskaj pełną satysfakcję we wszystkich dziedzinach życia.
Już teraz możesz:
wzmocnić swoją kreatywność, inteligencję i intuicję;
pogłębić więzi z innymi ludźmi i przyciągnąć do siebie pozytywne osoby;
uzyskać finansowe bezpieczeństwo i niezależność;
zapewnić sobie zdrowie, energię oraz tężyznę fizyczną.

boseti | 2012-12-31
Przeczytana: 19 listopada 2012

Polecam tę książkę, widać że autor jest doświadczony w przyciąganiu szeroko pojętego bogactwa (zdrowia, szczęścia, pieniędzy). Wg mnie jedna z lepszych pozycji. Jeżeli dążysz do harmonii ta książka na pewno Ci w tym pomoże.

upr | 2013-09-13
Przeczytana: 12 września 2013

Książka jest warta polecenia, autor ma bogate doświadczenie w sprawach o których pisze, a pisze-co warte zaznaczenia- na przeróżne tematy (tytułowe pięć filarów), przytaczany jest więc szeroki kontekst wielu spraw, pozornie niezwiązanych z rozwojem osobistym- na przykład fizyka kwantowa.

Jak w każdej z takich publikacji, trzeba zaznaczyć, że książka nie jest sposobem na lepsze życie ,,instant'', trzeba zastosować to co jest tam umieszczone (choć oczywiście nie wszystko- sam autor zachęca do własnej ścieżki życia, oraz do wykorzystania z jego słów tylko tego, co uważamy za potrzebne), inaczej przez 2-3 dni lektury poczujemy się lepiej, a potem wrócimy do stadium początkowego.

Są oczywiście słabsze strony- brakuje zorganizowanego szyku wewnątrz poszczególnych filarów, a na początku nudzą dłuższe dygresje na wcześniej wspomniane przeze mnie ,,ogólniejsze'' tematy. Autor dość wyraźnie kreuje się na kilkudekadowego poszukiwacza prawdy, a chociażby z googli dowiadujemy się o...

Agnieszka | 2010-12-20
Przeczytana: 20 grudnia 2010