James Arthur Ray

James Arthur Ray jest jednym z niewielu nauczycieli duchowych cenionych również jako świetnie prosperujący przedsiębiorcy. Jego znajomość nauk behawioralnych, doświadczenie organizatora i ciągłe łakni... James Arthur Ray jest jednym z niewielu nauczycieli duchowych cenionych również jako świetnie prosperujący przedsiębiorcy. Jego znajomość nauk behawioralnych, doświadczenie organizatora i ciągłe łaknienie nowej wiedzy duchowej dają mu niezwykłą, potężną zdolność całkowitego spojrzenia na życie we wszelkich jego aspektach.
Jest prezesem zarządu i dyrektorem generalnym James Ray International, wartej miliony dolarów korporacji zajmującej się nauczaniem ludzi tego, jak osiągnąć dobrobyt w każdym obszarze życia: finansowym, dotyczącym związków z innymi ludźmi, umysłowym, fizycznym i duchowym. Firma James Ray International została opisana przez "San Diego Business Journal" jako jeden z najbardziej efektywnych i najszybciej rozwijających się kalifornijskich przedsiębiorstw.
James poświęcił ponad dwadzieścia lat na badanie myśli, działań i zwyczajów osób, które osiągnęły dobrobyt we wszystkich aspektach swojego życia. I tak jak obiekty swych badań, sam może pochwalić się imponującą listą osiągnięć: ma na koncie ponad pięć lat pracy jako jeden z najskuteczniejszych kierowników sprzedaży w AT&T, cztery lata jako specjalista do spraw rozwoju osobistego i zawodowego w AT&T School of Business, cztery lata współpracy z autorem bestsellerów, Stephenem Coverym, wreszcie ponad szesnaście lat działalności jako samodzielny przedsiębiorca i ekspert w kwestii rozwoju zawodowego.
James poznał i pozostaje pod wspływem wielu rozmaitych nauk oraz nauczycieli – od tradycyjnego colleg'u i szkół świata wielkich korporacji po starożytne kolumny Peru, Egiptu oraz dżungli amazońskiej. W efekcie posiadł unikalną zdolność łączenia tego, co mistyczne, z tym, co praktyczne, w użyteczną, łatwo przyswajalną formułę.
Jako trener i mentor James współpracował z tysiącami osób organizacji, ucząc, jak budować harmonijny dobrobyt we wszystkich obszarach działalności i życia. Ze względu na szeroki zakres swej wiedzy oraz zainteresowań postrzega siebie jako Praktycznego mistyka" i próbuje dzielić się swym unikalnym podejściem do życia z ludźmi na całym świecie.
Przez ponad 200 lat każdego roku, gdy tylko sam akurat nie szkoli się u któregoś ze swych duchowych nauczycieli, przedstawia swoje przemyślenia podczas publicznych wystąpień i seminariów. Jego program Journey of Power to mieszanka zasad budowania dobrobytu, strategii sukcesu oraz nauk zaczerpniętych za wszystkich wielkich tradycji duchowych, które poznawał i przyswajał przez ostatnie dwadzieścia pięć lat.
Kilka lat temu James został zaproszony do podzielenia się swym doświadczeniem i przemyśleniami w programie telewizyjnym Larry King Live oraz w filmie Sekret – wizjonerskim, pełnometrażowym obrazie z udziałem najbardziej znanych na świecie specjalistów w zakresie transformacji, psychologii i rozwoju osobistego.
pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Nauka sukcesu
Nauka sukcesu
James Arthur Ray

10 (2 ocen i 1 opinii)
Nauka sukcesu
Jak osiągać sukces i harmonijny dobrobyt dzięki efektywnym zasadom i prawom James Arthur Ray przedstawia krok po kroku efektywną metodę osiągania szczęścia i harmonii w życiu, opartą na ponadczas...
czytelników: 13 | opinie: 1 | ocena: 10 (2 głosy)
Przyciąganie bogactwa. Życie w pełnej harmonii ze światem
Przyciąganie bogactwa. Życie w pełnej harmonii ze światem
James Arthur Ray

8,07 (15 ocen i 3 opinii)
Przyciąganie bogactwa. Życie w pełnej harmonii ze światem
Pierwsza książka, w której widać różnicę pomiędzy wiedzą a działaniem. Pokazuje ona jasno, że kreatywne myśli zależą od kreatywnego działania. Ta mistyczna, a jednocześnie praktyczna książka pokazuje,...
czytelników: 46 | opinie: 3 | ocena: 8,07 (15 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

2
19
35
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (3)

Czytelnicy (19)

zgłoś błąd zgłoś błąd