Dyskusje o książce Balladyny i romanse

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
zabawa z tytułami
 Orinoko Orinoko
11 godz. temu
Pamiętam, że....ale nie pamietam tytułu książki
Prawdopodobnie polski autor, akcja dzieje się około roku 3000, nie ma już na świecie ras, wszyscy ludzie mają jednakowy odcień skóry. Po prostu wymieszali się poprzez mieszane związki, a jeden z głównych bohaterów ma na imię Pet. Pomożecie?
1 dzień temu
Nowe recenzje i posty
Kontrowersje wokół Plebiscytu Książki Roku LubimyCzytać.pl. Wywiad z nominowanymi w kategorii Człowiek Książki Na blogu ukazała się druga część posta, w ramach którego na kwestie poruszane w komentarzach pod postami o Plebiscycie Książki Roku na portalu LubimyCzytać.pl, odpowiadają nominowani do kategorii Człowiek Książki. Tak samo, jak w  poprzedniej częścią posta,...
1 rok temu
Wstaw książkę
To są odpowiedzi na jakieś przedpotopowe pytania. Według regulaminu, którego jak widać nie czytałaś, odpowiadamy w turach po 10 osób, ostatnia, 10., wymyśla nowe pytania. Te najnowsze znajdziesz na poprzedniej stronie - zapraszam do odpowiedzi i podania swoich pytań. :)
4 lata temu
52 ksiązki
jakby ktoś chciał sprzedawać przeczytane książki i ma fejsa zapraszam do grupy sprzedażowej https://www.facebook.com/groups/382776902296851/ :)
5 lata temu
Czytamy w weekend
"Poświatę" oraz "Farbę" przeczytałam, oceniłam, polubiłam. Dziś wczytałam się w  Lusterko, ramię, kierunkowskaz Lusterko, ramię, kierunkowskaz od uroczej Czarnej Owcy, powinnam jutro skończyć. Następnie doczytam czwartą powieść z jednotomowego zbioru  Patrick Melrose
5 lata temu
Pokazuje 6 z 32