Nowoczesny sposób zarządzania. SIM Speed Intuition Manageme

Wydawnictwo: BL Info
biznes, finanse

SIM SPEED INTUITION MANAGEMENT to książka, w której Bj rn Lund n przedstawia swoją koncepcję przedsiębiorczości i zarządzania. W samej idei nie ma nic szczególnie osobliwego. W zasadzie bazuje ona na zdrowym rozsądku. Planowanie i procedury należy w jak największym stopniu zastąpić działaniem intuicyjnym. W ten sposób zasoby przedsiębiorstwa wykorzystywane są do pracy operatywnej, która bezpośrednio generuje zyski. Książka zawiera wiele przykładów z życia firmy Bj rn Lund n Information AB w Szwecji oraz BL Info Polska Sp. z o.o., których autor jest założycielem i właścicielem. Metodę SIM zastosować można we wszystkich firmach i organizacjach. Nie musisz wprowadzać od razu wszystkich proponowanych rozwiązań. Możesz wybrać te, które wydają ci się najbardziej odpowiednie i w ten sposób zapoczątkować zmiany. Wybrane zagadnienia Nowa struktura Praca operatywna Płaska struktura organizacyjna Insourcing Konsultanci Sprawiedliwość Organizacja kształcąca Nie martwić się na zapas Procedury do lamusa Wynagrodzenia Czas pracy Rekrutacja Zmotywowani pracownicy Etyka i zasady moralne Do pracownika Autorzy Bj rn Lund n jest założycielem szwedzkiego wydawnictwa Bj rn Lund n Information AB oraz właścicielem BL Info Polska Sp. z o.o. Napisał wiele książek na temat zarządzania i przedsiębiorczości. Jest często zapraszany z odczytami na kursy i konferencje poświęcone rozwojowi przedsiębiorczości.

Mikołaj | 2014-12-15