Aktywne metody prowadzenia strategii przedsiębiorstwa + CD

Wydawnictwo: Placet
biznes, finanse

Książka napisana z myślą przede wszystkim o dyrektorach generalnych i prezesach firm, ale i ekipach działów opracowujących strategię korporacyjną oraz oczywiście studentach i uczestnikach programów MBA. Jest to NOWOCzESNY PODRęCzNIK PRAKTYCzNEGO BUDOWANIA I PROWADzENIA STRATEGII przedsiębiorstwa. zawiera 120 MINI-CASES I PYTAĹ TESTOWYCH ujmujących problemy strategiczne konkretnych przedsiębiorstw wraz z rozwiązaniami. Jest bogato ILUSTROWANY SCHEMATAMI I WYKRESAMI. Przede wszystkim jednak dołączony jest do niego CD-ROM z KOMPUTEROWYM SYMULATOREM STRATEGICzNYM CEOlight dla PC, dzięki któremu Czytelnik może dokonywać prób wdrażania konkretnych strategii dla przykładowego przedsiębiorstwa, a także badać ich wykonalność stosując oddaną do jego dyspozycji baterię narzędzi analitycznych.

McS | 2014-01-25
Lukasz | 2014-01-17