zadłużenie zagraniczne Polski. Gra o miliardy. Kiedy do euroa

Wydawnictwo: Difin
biznes, finanse

Rzadko spotykamy się ze wspomnieniami czy pamiętnikami ekonomistów. A przecież ich działania wywierają wpływ na życie milionów ludzi. Prezentujemy książkę, która mówi w ciekawy sposób o trudnych sprawach finansowych z dystansu 20-25 lat, o rokowaniach zadłużeniowych w Klubie Paryskim . Można się z niej dowiedzieć nie tylko o perypetiach przy przystępowaniu Polski do Międzynarodowego Funduszu Walutowego w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku, ale i o perspektywie wejścia Polski do strefy euro.