Humble Pie

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Quick Reads Edition". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: HarperCollins
978-0007229673
Ramsey, autobiografia,
angielski
Anna

Autobiografia Gordona Ramsaya w krótkiej i przystępnej formie.

visenna88 | 2016-05-22
Przeczytana: 28 kwietnia 2016

Dzięki tej książce lepiej mogłam poznać największego kuchennego krzykacza międzynarodowej telewizji. Z pewnością w niektórych punktach troszkę gęsto się tłumaczył ze swego postępowania, ale w większości przypadków wyłaniał się portret pracującego jak wół samorodka, naturalnego talentu, który osiągnął sukces dzięki tytanicznym wysiłkom i nieustępliwości w dążeniu do celu mimo przeciwności losu.

Dla osób znających język angielski polecam audiobooka, gdzie narratorem jest sam Gordon Ramsay. Na pewno inaczej bym oceniła książkę, gdybym miała ją w formie papierowej i przetłumaczoną na język polski niż wtedy, gdy czuć było emocjonalne podejście narratora do swej powieści. Wszystkie przekleństwa i emocje były właściwie zaakcentowane. Polecam :)

skye | 2012-01-24
Przeczytana: marzec 2010

Świetna opowieść o niezwykle ciekawym życiu charyzmatycznego Gordona. Dowód na to, że jeśli się czegoś chce i się do tego dąży własną, ciężką pracą nie stanie na przeszkodzie nic, czego nie da się przejść. Pełna ciekawostek, dobrych opisów i świetnego humoru.

jamjestkot | 2013-09-26
Przeczytana: 15 lipca 2014