Kreowanie zachowań w organizacji

Wydawnictwo: Placet
biznes, finanse

Pomocą w kreowaniu i utrwalaniu takiej postawy menedżerów powinna być niniejsza książka, ukazująca zaburzenia w systemie zachowań pracowniczych i sposoby ich usuwania w celu tworzenia zdrowego klimatu pracy i dobrych warunków współdziałania. Głównym przesłaniem książki jest stwierdzenie, że tylko ład między współdziałającymi ludźmi, partnerska współpraca i pełne zaangażowanie ich energii i inteligencji może pozwolić przedsiębiorstwu stawiać czoła wymaganiom nowego otoczenia kreowanego przez gospodarkę rynkową.

livrer | 2012-11-24
Przeczytana: 07 grudnia 2012