Komunikowanie się z mediami

Wydawnictwo: Astrum
biznes, finanse

Publikacja zawiera praktyczne rady, w jaki sposób zaplanować, a następnie podtrzymać przyjazne kontakty z mediami. Znajdują się w niej zarówno informacje o rodzajach mediów, jak i podstawowych formach dziennikarskich, udział w audycjach i programach publicystycznych, relacje z uroczystości. Autorki poświęciły dużo uwagi zachowaniu się przed kamerą i mikrofonem.Książka adresowana jest do studentów dziennikarstwa, szefów firm, polityków , działaczy.

bosa_ksiezniczka | 2015-09-27
Przeczytana: listopad 2010