Anioły Śmierci

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Trylogia o aniołach". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Credo
83-911397-1-9

Dziesięć lat po zagładzie Ziemi. Na jednej z planet położonej na Przestrzeniach Niczyich kilkuset ziemskich żołnierzy świadczy usługi barbarzyśnkim plemionom. Są najemnikami. Muszą wspierać każdą akcję zbrojną barbarzyńców. W zamian mogą wraz ze swoimi rodzinami mieszkać na jednej z planet. Pewnego dnia otrzymują zadanie specjalne... Jeśli ich akcja się nie powiedzie Przestrzeniom Niczyim grozi kolonizacja. Jeśli im się uda odzyskają wolność. Stawką w tej grze jest życie ich rodzin.

Bleys | 2016-09-01
Julia | 2014-12-30