Jak stare wino

The rake
83-7157-455-X
romans
Wanda

Wszyscy przepowiadają, że Reginald Davenport - skompromitowany i pozbawiony tytułu hrabiowskiego oraz majątku - źle skończy. Los jednak uśmiecha się do niego i daje mu ostatnią szansę. Lady Alys Weston jest przekonana, że już raz na zawsze skończyła z mężczyznami. Jak się skończy to spotkanie kobiety po przejściach i mężczyzny z przeszłością?

Ziraelka | 2013-04-07
Przeczytana: 07 kwietnia 2013

"Jak stare wino" to historia pewnego utracjusza, który zmienia diametralnie swoje życie i muszę przyznać, ze to naprawdę dobra i budująca historia.

Mary Jo Putney to wyjątkowa postać wśród autorek romansów i ma wyjątkowy dar - potrafi sprawić, że jej romanse są nie tylko ciekawe i wciągające, ale przede wszystkim wartościowe, nienaiwne i niebanalne. W każdą książkę wplata jakiś ważny problem społeczny, w powieści "Jak stare wino" jest to problem alkoholizmu.

Martini | 2011-03-05

Trzy razy tak. Dodatkowo ogromny plus za pokazanie zmagania się Reginalda z nałogiem.

książek: 1938
Luminescencja | 2016-07-06
AnnaMaria | 2016-01-23
susan4 | 2016-01-04
asiulka_873 | 2015-09-25
Na półkach: Przeczytane, 2015 :)
joannka | 2015-09-19