Wzbogać się na swój własny sposób

Wydawnictwo: MT Biznes
biznes, finanse

Nie ignoruj więcej złotych szans, o które codziennie się potykasz Obserwujesz bogatych tego świata i pytasz: aOd czego oni zaczęlia Jak stali się wielcyaa. Odpowiedź: aTwoje życie zewnętrzne jest lustrzanym odbiciem twoich myśli i przekonańa. Bogactwo najpierw kiełkuje w głowie, a dopiero potem staje się rzeczywistością. Większość firm, które dziś osiągają sukcesy, nie istniała jeszcze parę lat temu. Kilka lat temu nie było jeszcze większości produktów i usług, które dziś biją rekordy sprzedaży. Wielkie fortuny jutra zarobią firmy, których dziś jeszcze nie ma. Dlatego możesz rozpocząć swoją drogę do sukcesu w każdej chwili, nawet bez dużych pieniędzy na starcie. Dowiedz się jak: zrobić pierwszy biznes, mając mało pieniędzy,a jakimi cechami charakteru i osobowości bogaci różnią się od biednych, co większość świeżo upieczonych przedsiębiorców robi nie tak, które ze ścieżek do bogactwa dają największe szanse na sukces, jak wypracować w sobie przekonania i nawyki pchające cię w górę.

Magdalena Bienia | 2011-02-20
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam

Brian jak zwykle stanął na wysokości zadania. Gruba lektura, ale daje do myślenia :)

Amrath | 2016-01-25
Przeczytana: 25 stycznia 2016