Coś do chleba

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-7255-312-2
Barbara

Jednym z najczęściej powtarzających się problemów każdej pani domu staje się szykowanie drugich śniadań do szkoły lub do pracy. Kanapki z wędliną, przygotowywane niemal codziennie to przekąska monotonna, a w okresie wiosenno-letnim niezbyt apetyczna. W najnowszej książce Biblioteczki Poradnika Domowego znajdziecie Państwo kilkadziesiąt przepisów na smaczne i urozmaicone dodatki do chleba, takie jak pasty warzywne, serowe, jajeczne, rybne oraz różnorodne masła smakowe i dipy, których przyrządzenie wzbogaci domowy jadłospis.

ryszpak | 2015-09-20
Przeczytana: 2006 rok