Czarodziejka z Księżyca t. 8

Tłumaczenie: Robert Korzeniewski
Cykl: Czarodziejka z Księżyca (tom 8)
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
Bishoujo Senshi Sailor Moon
838787700X
komiksy
Judith

Przedziwne wypadki w Trójkącie nie Bermudzkim, acz Bezkresnym, ponadto wyjaśnienie zagadki tajemniczej pary- Haruki Ten-oh i Michiru Kaio. Największy w historii przebój "księżycowo-czarodziejska" akcja- to właśnie tom ósmy!

źródło okładki: http://jpf.com.pl/

Wkp | 2014-12-01
Na półkach: Przeczytane, Manga, Komiksy
Przeczytana: 01 grudnia 2014

Bunny i Chibi Usa stają do walki z nowym wrogiem. Ważniejsza staje się jednak kwestia tajemniczych postaci, które się pojawiają, a które - choć unikają czarodziejek - same czarodziejkami się wydają...

Spora zmiana w tym tomie, jeśli chodzi o wydawanie. Oto dostajemy obwolutę na tomie, ładną, przyjemną... Niestety, tłumaczenie jak od początku serii kuleje. Poza tym tradycyjnie przyjemna, choć mało prawdopodobna akcja, humor, trochę romansu i nowe, fajne postacie.

Nie tylko dla fanów!

jessyxx | 2014-10-14
Przeczytana: 14 października 2014

Harukaaaaa
a zobaczyć zazdrosnego Mamoru
och tego mi było trzeba

Krystal | 2011-10-20
Przeczytana: 2009 rok

Moje ukochane anime z dzieciństwa oraz manga, którą bardzo szybko połknęłam w zaledwie kilka tygodni. Niesamowita akcja, idealne postacie czy zabawne dopiski autorki, to tylko niektóre zalety komiksu, których jest znacznie więcej.
Chociaż tłumaczenie zawiera błędy ortograficzne, interpunkcyjne i stylistyczne, a czcionka czasami jest większa niż powinna, to nie mogę zaprzeczyć, że w obliczu tak fantastycznej mangi, zupełnie mnie to nie obchodzi.
Obowiązkowa lektura dla fanów Czarodziejki!

Carla | 2011-06-02
Przeczytana: 02 czerwca 2011

Akcja dzieje się bardzo szybko i chaotycznie, mimo to mistrzowskie rysunki i śmieszne wtrącenia autorki nadają atrakcyjności. Idealna dla każdego fana.

kinia84p | 2012-03-19

kocham SM mam jedynie ten tom mangi i moim marzeniem jest zdobyć całą serię

Herbaciarka | 2012-12-28

"Czarodziejka z Księżyca" to jedna z najpopularniejszych mang japońskich, uwielbiana przez czytelników na całym świecie (nie wyłączając mnie !). Historia opowiedziana w mandze różni się od tej opowiedzianej w anime, bo przede wszystkim jest krótsza - manga ma 18 tomów, zaś anime liczy 200 normalnych odcinków, 3 specialne i 3 kinówki.

Uwielbiam Czarodziejkę i wszystkim gorąco ją polecam :)

PS. Nieco dokładniejszy opis pochwalny zawarłam w opinii do pierwszego tomu :]

Lumisateita M | 2016-08-08
Na półkach: Manga, Komiks, Przeczytane, Posiadam