Czarodziejka z Księżyca t. 6

Tłumaczenie: Robert Korzeniewski
Cykl: Czarodziejka z Księżyca (tom 6)
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
Bishoujo Senshi Sailor Moon
komiksy
Judith

Pasjonujące przygody Czarodziejki z Księżyca i jej przyjaciół wchodzą w dramatyczny etap, gdy Czarodziejka zostaje porwana przez Księcia Diamanda z planety śmierci Nemesis. Co się z nią stanie? Co się dzieje z Chibi-Usą?! Na te oraz inne pytania znajdziecie odpowiedź w 6 tomie super mangowego serialu "Sailor Moon", na którego podstawie powstał znany w Polsce animowany serial telewizyjny "Czarodziejka z Księżyca".

źródło okładki: http://jpf.com.pl/

Wkp | 2014-12-01
Na półkach: Przeczytane, Manga, Komiksy
Przeczytana: 30 listopada 2014

Walka z Czarnym Księżycem trwa. Bunny udaje się wreszcie użyć mocy i uwolnić przyjaciółki, ale pojawiają się nowe problemy, kiedy znika Chibi Usa...

Nie wiele mogę powiedzieć o tym tomie, ponad to co już mówiłem. Zniknęły tu głupie miłostki, autorka rysunkowo pokazała co potrafi, akcja nabrała tempa...

Kwintesencja Sailormoon w jednym tomie!

Herbaciarka | 2012-12-28

"Czarodziejka z Księżyca" to jedna z najpopularniejszych mang japońskich, uwielbiana przez czytelników na całym świecie (nie wyłączając mnie !). Historia opowiedziana w mandze różni się od tej opowiedzianej w anime, bo przede wszystkim jest krótsza - manga ma 18 tomów, zaś anime liczy 200 normalnych odcinków, 3 specialne i 3 kinówki.

Uwielbiam Czarodziejkę i wszystkim gorąco ją polecam :)

PS. Nieco dokładniejszy opis pochwalny zawarłam w opinii do pierwszego tomu :]

Heroine | 2016-07-13
Na półkach: Mangi, Posiadam, Przeczytane
Przeczytana: 13 lipca 2016

Tak wyszło, że skoro skończyłam piąty tom "Czarodziejki z Księżyca", to od razu sięgnęłam także po szósty. Rzeczywiście akcja nabrała tempa, mangę czyta się przyjemniej niż początkowe tomy. Może i nadal nie nazwałabym tego tytułu wybitnym - ale przyjemnym do poczytania w wolnym czasie już tak.

OCENA: 7/10

Krystal | 2011-10-20
Przeczytana: 2009 rok

Moje ukochane anime z dzieciństwa oraz manga, którą bardzo szybko połknęłam w zaledwie kilka tygodni. Niesamowita akcja, idealne postacie czy zabawne dopiski autorki, to tylko niektóre zalety komiksu, których jest znacznie więcej.
Chociaż tłumaczenie zawiera błędy ortograficzne, interpunkcyjne i stylistyczne, a czcionka czasami jest większa niż powinna, to nie mogę zaprzeczyć, że w obliczu tak fantastycznej mangi, zupełnie mnie to nie obchodzi.
Obowiązkowa lektura dla fanów Czarodziejki!

nena | 2011-03-27
Przeczytana: 08 lutego 2004

co ja sie bede rozpisywac, niech pisza Ci co maja uwagi. Ja nie mam zastrzeżeń;p

gogo123 | 2016-07-21
Kimy713 | 2016-07-01