Żar miłości do Jezusa

978-83-61097-03-7
chrześcijaństwo, duchowość
religia
Ann

To jest książka o silnej i konkretnej zależności między poznaniem prawdy o tym, co Bóg czuje do nas, a odczuwaniem pełnej żaru miłości do Niego. Kiedy Duch Święty chce obudzić w nas miłość do Jezusa, objawia nam uczucia, jakie Jezus żywi wobec nas. Te cenne wejrzenia w Boże serce są w naszym zasięgu! Zawarte są w tej kiążce. Poprzez Pismo Święte Bóg otwiera przed nami Swoje serce, On jest dla...

Te cenne wejrzenia w Boże serce są w naszym zasięgu! Zawarte są w tej kiążce. Poprzez Pismo Święte Bóg otwiera przed nami Swoje serce, On jest dla nas dobry i serdeczny. Pozostaje pytanie, na ile blisko Boga chcemy naprawdę być? Na ile chcemy być wypełnieniem żarem miłości do Jezusa?

Sebastian | 2014-04-27
Karolina | 2013-04-26