Wieńczysz rok darami swojej dobroci

Wydawnictwo: WAM
Du krönst das Jahr mit Deiner Huld
83-7097-556-9
religia
Snoopy

Na książkę tę składa się seria kazań wygłoszonych w Radio Watykańskim przez jednego z najwybitniejszych teologów naszego wieku - Hansa Urs von Balthasara. Kazania uporządkowane są według następstwa świąt w kalendarzu liturgicznym. Książkę zamykają cztery rozważania omawiające podstawowe problemy chrystologii, a więc autentyczność nauki Jezusa w przekazie Tradycji, jego samoświadomość i fakt założenia przez Niego Kościoła.

Tomek | 2016-07-04
Snoopy | 2010-03-16