Eliksir z wąsów tygrysa

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Proza współczesna". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-7180-491-1

Kiedy w drzwiach gabinetu wybitnego człowieka u szczytu kariery staje przeszłośc - a jest to przeszłośc bogata - i chce wystawic rachunek,zwykle cały świat wali się w gruzy. Na początek może odejśc żona, zabierając ukochanego syna.... Czasem przeznaczenie daje coś w zamian - opuszczony David spotyka Hope, która okazuje się kobietą jego życia. Ale rychło wychodzi na jaw, że to tylko perfidia i złośliwośc losu: rachunek był za niski

Moni | 2013-12-30
LongWinterNights | 2013-01-25