Subtelna Perswazja. Pełne Porozumienie W Pracy I W Domu

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

* Delikatnie forsuj swoje zdanie * łagodnie przekonuj do własnych racji * Subtelnie zmiękczaj przeciwnika i gładko osiągaj wszystko, czego pragniesz! Wykorzystanie mocy ukrytej perswazji w życiu osobistym i zawodowym jest nie tyle właściwe i całkowicie etyczne, co wręcz niezbędne, żebyś mógł osiągnąć sukces Kevin Hogan, Ukryta perswazja Sekretne taktyki perswazyjne Na perswazję natykasz się niemal na każdym kroku. Reklamy gwarantują, że szczęście osiągniesz

litpawel | 2015-07-28